Polecam współpracę z kilkoma grafikami komputerowymi.

Świetnie pamiętam jak na samym początku swojej kariery z niezależnej racy z domu starałem się wykonywać wszystko samodzielnie. Traciłem długie godziny na nauce obróbki video, zarządzaniu mediami społecznościowymi ale zdecydowanie najwięcej swojego czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które i tak były co najwyżej znośne.

Po pewnym czasie znalazły się w mojej pracy środki i wtedy po raz 1-wszy w życiu zdecydowałem się zlecić projekt wizytówki – pogografika.pl/projektowanie-wizytowek/. Przyzwyczaiłem się do załatwiania wszystkich swoich spraw własnymi siłami, więc byłem sceptycznie nastawiony. Zdziwiłem się gdy projekt mojej wizytówki został dostarczony tego samego dnia, a jego jakość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Od tej chwili grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja regularnie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych. Zazwyczaj zlecam zwykłe projekty logo do wypuszczanych towarów, grafiki na bloga czy wpisy na social mediach. Zalet takiej współpracy wyliczyć mogę wiele lecz najistotniejsze 2 to na pewno oszczędność czasu oraz nerwów. Wszak nie każdy z nas ma talent twórczy.

Znacznie lepiej wykorzystywać nasze talenty, a grafiki zlecić zaufanym osobom. Jeżeli chodzi o opłaty, to są przystępne. Zdecydowana większość grafików komputerowych ma swój spis cen w zależności od stopnia złożoności zamówienia. Jedyną rzeczą do której mógłbym się doczepić to okres wykonania takiego zlecenia, a tak naprawdę ilość zamówień u grafika komputerowego. Częstokroć jest tak że termin dostawy wynosi parę dni, zaś my potrzebujemy coś na już. Z tego powodu w wypadku takiej współpracy jak najbardziej polecam wam współpracować z kilkoma dobrymi grafikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top