Wynajem autolawety wiąże się niestety z dość dużym kosztem.

Często zdarza się, że psuje nam się samochód. Jeśli chcielibyśmy podjąć decyzję o naprawie, to wystarczy, iż wybierzemy dobrego mechanika a bez problemów uda się rozwiązać problem zepsutego samochodu. Czasami bywa tak, że mamy niefajne zdarzenia drogowe, którymi są oczywiście wypadki.

 

Gdy nastąpiła kolizja i nasz samochód nie nadaje się do jazdy, wtedy konieczne staje się zamówienie autolawety. Autolaweta przyjeżdża po nasz samochód albo na zlecenie ubezpieczyciela albo na zgłoszenie nasze samodzielne. Jeżeli zadzwonimy od razu, to częstokroć w ciągu godzinki podjedzie po nasze auto laweta i podwozi je do do pobliskiego mechanika albo zwyczajnie na parking, z jakiego nasz samochód później zostanie odwieziony na złom – po zakończeniu wszystkich czynności przez policję. Pamiętaj jednak o tym, że wynajem lawety warszawa wiąże się niestety z dość dużym wydatkiem. O ile do pewnego pułapu istnieje stawka za ryczałt, to powyżej jej liczy się już stawkę za przejechany kilometr. Nie zapomnij jednak, iż autolaweta liczy kilometry w jedną tylko stronę, ponieważ kierowca musi wrócić nią jeszcze do bazy.

 

Zatem w grę wchodzą także kilometry drogi powrotnej. Możesz być całkowicie pewny faktu, iż jeśli będziesz potrzebował pomocy na drodze, to ją za każdym razem otrzymasz. Bardzo ważne jednakże jest to żeby po każdym niefortunnym wypadku zdrowie nam dopisywało, pojazd można naprawić. A jeżeli będzie to niewykonalne, to w każdej chwili można nabyć nowy pojazd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top