Telefon to jedna z rzeczy, z której korzystamy 24 godziny na dobę

Komórka, a raczej smartfon to jedna z rzeczy, którą używamy nie tyle dzień w dzień, ile przez całą dobę. Z tego powodu bardzo ważna jest dobra ochrona smartfona, zwłaszcza przed wszelkimi uszkodzeniami , które są spowodowane upadkiem z wysokości. Nawet jeśli smartphone upadnie na tyle niegroźnie, iż nie dozna żadnych dużych uszkodzeń, nie znaczy to, iż nie pojawiły się jakieś mikrouszkodzenia. Kilka takich “łagodnych” upadków ma możliwość powoli powodować coraz to gorszą jakość funkcjonowania smartphone. Wtedy okazuje się, iż w pierwszym roku korzystania z telefonu nagle nasze urządzenie zacina się albo wyłącza.

 

Najczęściej wtedy całą winą obarczamy producenta sprzętu. Jednak uszkodzenia wynikające z licznych upadków są przyczyną szkód. Tak więc jako że awarii wynikłych z upadków nie możemy uniknąć, warto ubezpieczyć swój sprzęt w mądry sposób. Ten sposób to dobrze wybrane etui na telefon. Z pewnościąbardzo fajną opcją jest etui w formie pokrowca z specjalną klapką, jaka osłania przód ekranu. Tego typu etui, jeżeli jest skórzane, z powodzeniem zabezpieczy nasz telefon podczas upadku. Przy tym jest wygodne podczas użytkowania telefonu. Przeszukując globalną sieć albo odpisując na wiadomości będziemy mogli w każdej chwili przysłonić ekran telefonu klapką bez konieczności wyłączania go.

 

Jest to komfortowe szczególnie w publicznych miejscach albo w naszej pracy. Co więcej pokrowiec posiada kieszonkę na wizytówkę lub karty płatnicze. A więc taki pokrowiec z klapką zamykaną na magnes stanowi wspaniałe zabezpieczenie Twojego smartfona szczególnie w zestawie z bardzo dobrym szkłem hartowanym. Takie szkło jest także konieczne, niezależnie od tego jakie etui na komórkę posiadamy. Rzadko dzieje się tak żeby pęknięcia powstały zarówno na szkle hartowanym jak i na ekranie telefonu. W momencie gdy różni klienci przynoszą uszkodzone smartfony do reklamacji, uszkodzone jest wyłącznie szkło, a nie ekran smartfona. Jednak w ten sposób możemy wywnioskować, że smartphon został uszkodzony mechanicznie i mimo braków śladów użytkowania sprzętu na ekranie, sklep albo producent ma możliwość odmówić bezpłatnego przeglądu w ramach okresu gwarancyjnego. Można też zakupić etui będące w formie obudowy telefonu. Takie także dobrze ochroni nasze urządzenia, jednak nasz ekran nie jest już tak dobrze zabezpieczony. Tutaj bardzo dobrej jakości szkło ma znacznie większą wagę. Jeśli nie jesteś nerwowy i telefon nie spada Ci często to ta propozycja może okazać się najlepszą możliwością.

 

Dobrej jakości tego rodzaju etui na telefon jest zrobione z miękkiego surowca, który amortyzuje upadki smartfona. Przeważnie to etui z gumy, dodatkowo wzmocnione po rogach. Finalną sprawą dotyczącą kupna etui jest wybór koloru a także wzoru. Obecnie na rynku dostępnych jest całe mnóstwo różnych modeli. Mamy możliwość nawet zaprojektować własne i zamówić wykonanie etui z naszym kształtem. Warto skorzystać z tej opcji, żeby być w pełni zadowolonym. Smartphon to coś, na co patrzymy dzień w dzień dlatego też musi się ci podobać.

 

Etui na telefon to także genialna opcja na zasłonięcie potencjalnych znaków starości posiadanego przez nas sprzętu, takowych jak rysy, czy obicia. Takie jednakże powstają najczęściej, jeżeli korzystamy ze smartfona bez pokrowca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top