Aparat słuchowy jest robiony na indywidualne zamówienie klienta.

Słuch pogarsza się wraz z naszym wiekiem a także z powodu dużego hałasu. Są także różne inne elementy, mające negatywny wpływ na jakość słuchu. W sytuacji wystąpienia problemów ze słuchem należy przeprowadzić badanie słuchu. Takie badania jest możliwość wykonać w punktach diagnostycznych czy przychodni. Badanie wykonuje się w wyciszonym pomieszczeniu, pacjent zakłada słuchawki, przez które docierają do niego dźwięki o różnej częstotliwości. Zadaniem pacjenta za pomocą odpowiednich przycisków jest zaznaczenie dźwięków, jakie słyszy.

To badanie pozwala na zdefiniowanie progu słyszalności u pacjenta. Audiogram jest badaniem subiektywnym. W sytuacji niedosłuchu u pacjenta trzeba stwierdzić konieczność noszenia aparatu słuchowego. Wyróżniamy trzy najważniejsze rodzaje aparatów: aparaty zauszne, aparaty słuchowe wewnętrzne a ponadto aparaty ze słuchawką w kanale. Dobór odpowiedniego aparatu słuchowego zależy od rodzaju wady a ponadto naszych preferencji. Najnowsze laryngolog badanie strzelno wyróżnia mały rozmiar, możliwość regulacji głośności, wytrzymałość na wszelki uszkodzenia a także różne zakłócenia. Aparaty mają także dużo użytecznych, dodatkowych funkcji takich jak łączność bezprzewodowa, czy też sposobność podłączenia do innych urządzeń przykładowo telefonu komórkowego.

Aparat słuchowy jest wykonywany na zamówienie klienta w celu odpowiedniego dopasowania do małżowiny usznej użytkowania. Taki aparat słuchowy pozwala na znaczną poprawę jakości życia a także wykluczenie trudnych sytuacji w życiu codziennym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top