Z nieciekawymi dziurami na twarzy można poradzić sobie na mnóstwo rozmaitych sposobów.

Z nieciekawymi dziurami na twarzy możemy radzić sobie na sporo różnych sposobów. To, czy znikną one raz na zawsze, zależy od tego w jakim stopniu naskórek został naruszony. Na płytkie blizny używa się mnóstwo rozmaitych preparatów kosmetycznych, które używane nieustannie w długim okresie czasu zapewniają zadowalające efekty. W momencie gdy doszło do bardziej zaawansowanego zniszczenia naskórka, wymagane jest wykorzystanie znacznie bardziej inwazyjnych sposobów. Jednym z nich jest botoks.

Toksyna botulinowa powszechna jest przede wszystkim jako środek do wypełniania zmarszczek mimicznych oraz do zabiegu powiększania ust. Jak się okazuje natomiast, że jest również wykorzystywana do spłycenia różnego typu blizn. Botoks odgrywa bardzo dużą rolę w gojeniu się ran. Jak pomaga w przypadku pragnienia pozbycia się blizn? Botoks rozrywa niewłaściwie zrośniętą tkankę łączną, a kolejno hamuje a także poluzowuje w tym miejscu mięśnie, za sprawą czego następuje spłycenie blizny. Z reguły, gdy blizna na twarzy jest wielka, niestety nie da się ją całkowicie usunąć. Możemy natomiast nabyć efekt zredukowania jej widoczności.

Zabieg spłycenia jest w pełni bezpieczny i co najważniejsze, nawet minimalne spłycenie blizny częstokroć może przyczynić się do zwiększenia komfortu danej osoby oraz podnieść pewność|przywrócenia pewności} siebie.

Info: botox Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top