Peptydy SARM-y są określane mianem dopingu XXI wieku.

Peptydy SARMy stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne i bardzo często kupowane. Powinniśmy na początek wytłumaczyć, czym peptydy SARMy tak na prawdę są i jak działają. Nazwa SARM przetłumaczona z języka angielskiego oznacza: selektywny modulator receptorów androgenowych. Peptydy SARMy charakteryzują się tym, że mają działanie anaboliczne.

Tego rodzaju środki są więc przede wszystkim adresowane do osób, które regularnie uprawiają sport albo kulturystykę, oraz którym bardzo zależy na uzyskaniu dobrze zbudowanej postury ciała. Tego rodzaju peptydy powodują dużo mniejsze działania androgenne niżeli np. testosteron. Są one dobre dla ludzi, bojących się ginekomastii czy problemów hormonalnych. Stosując te peptydy nie musimy się również spodziewać żadnych skutków ubocznych, takowych jak zmiany skórne lub obniżenie głosu. Wszystko zatem wskazuje na to, iż są to środki bezpieczne dlanaszego zdrowia. Trzeba natomiast pamiętać o dwóch prostych zasadach, , które warunkują ich właściwe działanie. Nie powinno się ich zamawiać z niepewnego źródła oraz zażywać na własną rękę. Specjalista powinien ustalić dawkę osobiście dla każdego.

Jakie jeszcze korzyści, oprócz minimalizowania niepożądanych działań, dadzą SARM-y? Na początek wyeksponują i wzmocnią mięśnie. Oprócz tego spowodują, iż nasze kości staną się odporniejsze na urazy a także dodadzą więcej sił. Peptydy SARM-y są czasami nazywane dopingiem XXI wieku. Przewyższają sterydy anaboliczne. Jeśli ktoś pragnie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej a także wymodelować swoje mięśnie, musi zakupić peptydy SARM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top