Przedsiębiorstwo Zagórski Terrazzo oferuje lastryko.

Spółka Zagórski Terrazzo na swojej stronie internetowej oferuje lastryko Katowice. Jest to rodzaj okładziny, zrobionej z cementu i jednocześnie doskonały materiał na wykończenia, między innymi dla podłóg klatek schodowych, korytarzy, oraz zewnętrznych elementów konstrukcji budynku. Lastryko jest odporny na ścieranie oraz promienie UV oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Lastryko zamówione na Zagorski-terrazzo.pl jest dostępne w postaci płytek układanych na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne wielkości (formaty: trzydzieści na trzydzieści oraz czterdzieści na czterdzieści centymetrów). Ta bardzo prosta do obróbki mechanicznej wykładzina wyróżnia się niską nasiąkliwością, mrozoodpornością a ponadto antypoślizgowością. Firma Zagórski-terrazo oferuje płytki z bogatą gamą kolorów i wzorów, wytwarzane z zachowaniem najwyższej jakości, a więc maksymalnie trwałe pod względem mechanicznym.

Do tego bez żadnego problemu transportowane w każde miejsce oraz bezpieczne zarówno dla środowiska zewnętrznego, jak i zdrowia. Zgrabne, z różnie modyfikowanym przez klienta sposobem wykończenia. Służące wyjątkowo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top