Zaaplikowanie jadu kiełbasianego w mięśnie nie wywołuje skutków ubocznych.

Botoks znany także jako toksyna botulinowa jest jedną z najczęściej wykorzystywanych mieszanin w dzisiejszej medycynie kosmetycznej. Równocześnie, z powodu niezrozumienia sposobu, w jaki działa toksyna botulinowa wśród niektórych osób wzbudza ona kontrowersje. Czym właściwie jest botoks? W świadomości przeważającej ilości osób botox Lublin jest zabiegiem kosmetycznym, którego zadaniem jest usunięcie zmarszczek głównie na twarzy. Eliminacja zmarszczek rzekomo odbywa się poprzez aplikację toksyny botulinowej, która to „wypełnia” zmarszczki na twarzy.

Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna! Jaki naprawdę ma przebieg ten popularny zabieg kosmetyczny? Botoks rzeczywiście opiera się na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w okolicy zmarszczek, jednakże nie w celu ich wypełnienia, tylko w celu unieruchomienia mięśni odpowiedzialnych za pojawianie się zmarszczek! Inaczej mówiąc, toksyna unieruchamia mięśnie, dzięki czemu nasz organizm może zacząć naturalny proces regeneracji, skutkujący zniknięciem zmarszczek. Zabieg- konsekwencje Toksyna botulinowa powszechnie znana też jako jad kiełbasiany to bardzo mocna trucizna, jaka jeżeli dotrze do układu pokarmowego może przyczynić się do poważnego zatrucia. Równocześnie podanie tego jadu w mięśnie nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Osoba , której zaaplikowano toksynę w mięśnie, nie tylko nie musi przejmować się ewentualnym zatruciem, lecz również bliznami , które miałyby powstawać w wyniku zabiegu. Rzekome blizny mające być wynikiem skorzystania z zabiegu to jedynie bajka! Botox powoduje jedynie zaczerwienienie, jakie z czasem znika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top