Zapach używanych przez nas perfum ma wpływ na nasze samopoczucie.

Dzisiaj perfumy łączą się z mocno z naszym życiem. Perfumy są nieodłączną częścią osobowości człowieka. Ich zapach wpływa na nasz nastrój oraz jest magnesem przyciągającym inne osoby do nas. Perfumy podkreślają nasze emocje a także nasz charakter. Ładny zapach perfum ma wpływ na to jak się czujemy. Stosując określone perfumy pokazujemy swoją osobowość. Jest to świetna wskazówka dla ludzi, którzy poszukują partnera lub partnerki. Wiadomo, że będziemy chcieli się umówić na kolejną randkę jedynie z osobą, której zapach perfum był dla nas przyjemny, inspirujący. Zatem perfumy to nasz znak rozpoznawczy. Wybieramy różnorodne zapachy, które możemy podzielić na 5 kategorii: cytrusowe, kwiatowe, orientalne, drzewne, szyprowe (drzewno- cytrusowe). Ile zapachów, tyle emocji i osobowości kobiecych. Natomiast faceci wybierają zapachy drzewne (cedr, drzewo sandałowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe), fugere (zapachy paprociowe). Właściwie każdy facet jest inny. Stosowane przez niego perfumy wskazują na jego charakter.

Zapachy delikatne kupują bardzo często osoby wrażliwe. Tymczasem mocniejsze perfumy przypisuje się osobom postrzeganym jako ambitne i pewne siebie. Współcześnie kilka popularnych osób , które określamy mianem “celebrytów” reklamuje swoim nazwiskiem różne perfumy. Jest to dla wielu ludzi zachęta do wypróbowania tego zapachu. Wybieramy markowe perfumy damskie, głównie z powodu ich wysokiej jakości a także trwałości.

Osobowości, które dają nazwę danym perfumom są osobami, z którymi chętnie się identyfikujemy. Jest to bardzo ważny składnik , który motywuje do wybrania danych perfum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top